KONTAKTY

SKLENĚNÉ OBRAZY
Litultovice 220
74755 Litultovice
tel: +420 739573260
napište nám
info@skleneneobrazy.eu
www.skleneneobrazy.com

NOVINKY

arr3Magnetické tabule na stěnu a jejich využití v praxiSkleněné magnetické tabule na stěnu jsou vyrobené z kaleného skla, které je 4 mm silné. Kalené sklo,... arr3Dárkový poukaz potěší každého.Přemýšlíte nad tím, jakým dárkem potěšit svou milovanou osobu, rodinu nebo přátelé? Někdy je velmi... arr3Vícedílné obrazy na stěnu? Proč ne?Moderní vícedílné obrazy na stěnu se hodí do každého interiéru. Své místo najdou v kuchyni, ložnici,... arr3Hodiny s fotografiiNástěnné hodiny s fotografii vyrábíme z tvrzeného plexiskla o síle 4mm a v různých rozměrech i... arr3Skleněná prkénkaSkleněné krájecí prkénko nejen do kuchyně ..... skleněná prkénka nabízíme v různých rozměrech skel,...

Úvod » Zakázková výroba

Zakázková výroba

Zakázková výroba je určená pro zákazníky, kterým nevyhovují námi nabízené standartní rozměry a grafické motivy naších produktů. V tomto případě nabízíme zákazníkům výrobu na požadovanou míru, která Vám bude vyhovovat.

Grafické motivy dle vaších představ můžete volně vybírat ve fotobankách www.fotolia.com,  www.shuttertock.com, popř. zaslat vaší fotografii v odpovídající kvalitě.


V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.


+420 739 573 260 ( Nádeníčková Marta )


info@skleneneobrazy.eu


Zakázková výroba

Více informací o zakázkové výrobě


YjA2Y2N