KONTAKTY

SKLENĚNÉ OBRAZY
Litultovice 220
74755 Litultovice
tel: +420 739573260
napište nám
info@skleneneobrazy.eu
www.skleneneobrazy.com

NOVINKY

arr3Magnetické tabule na stěnu a jejich využití v praxiSkleněné magnetické tabule na stěnu jsou vyrobené z kaleného skla, které je 4 mm silné. Kalené sklo,... arr3Dárkový poukaz potěší každého.Přemýšlíte nad tím, jakým dárkem potěšit svou milovanou osobu, rodinu nebo přátelé? Někdy je velmi... arr3Vícedílné obrazy na stěnu? Proč ne?Moderní vícedílné obrazy na stěnu se hodí do každého interiéru. Své místo najdou v kuchyni, ložnici,... arr3Hodiny s fotografiiNástěnné hodiny s fotografii vyrábíme z tvrzeného plexiskla o síle 4mm a v různých rozměrech i... arr3Skleněná prkénkaSkleněné krájecí prkénko nejen do kuchyně ..... skleněná prkénka nabízíme v různých rozměrech skel,...


Vícedílné obrazy na stěnu? Proč ne?

Moderní vícedílné obrazy na stěnu se hodí do každého interiéru. Své místo najdou v kuchyni, ložnici, obýváku i dětského pokoje. Jsou vyrobeny z kaleného skla – float 4 mm silného, které je často označováno jako sklo „bezpečnostní. Tisk se provádí na UV folii, poté následná laminace na sklo, pak se překryje druhou ochrannou folii. Povrch obrazu je lesklý a hladký a velmi dobře se udržuje, postačí Vám obyčejné a běžně dostupné prostředky k čistění skla. Propustnost světla je „0“ a součástí balení je vždy montážní návod.

Vícedílné obrazy na stěnu Vám nabízíme ve 2 velikostech: 3 ks ( 72x34 cm ) a 3 ks ( 100x50 cm ). Vybírat můžete z různých druhů a motivů. Skleněné obrazy vyrábíme samozřejmě i na zakázku, proto si můžete vybrat jakýkoliv grafický motiv. Pokud Vám však nevyhovují námi nabízené motivy, můžete nám zaslat svou vlastní fotografii a my Vám na přání vyrobíme vícedílný obraz z Vaší dodané fotografie. Žádným problémem pro nás není ani vyhotovení na zakázku velkoplošných a atypických obrazů. Vyberte si motiv, rozměr obrazu a my už se o vše postaráme.

Skleněné vícedílné obrazy na stěnu Vám nejenže vyrobíme z kterékoliv fotografie z naší nabídky, popř. Vámi dodané, ale obrazy je možné také vyrobit 3, 4, 5, 6...dílné ze standardních rozměrů skel, tj. 34x72, 100x50, 125x50, 150x60, 80x60 cm. Grafické náměty na obrazy můžete vybírat ve fotobankách www.fotolia.com, www.shuttertock.com.

Krásné, moderní, stylové a hodící se do každého interiéru i exteriéru. Přesně takové jsou skleněné vícedílné obrazy na stěnu. Máte-li doma, v kanceláři nebo firmě prázdnou stěnu a nevíte, jak byste prostor oživili nebo zútulnili, tak právě vícedílné obrazy na stěnu budou pro Vás tou správnou volbou!

 

YTEwNTQxNT