KONTAKTY

SKLENĚNÉ OBRAZY
Litultovice 220
74755 Litultovice
tel: +420 739573260
napište nám
info@skleneneobrazy.eu
www.skleneneobrazy.com

NOVINKY

arr3Magnetické tabule na stěnu a jejich využití v praxiSkleněné magnetické tabule na stěnu jsou vyrobené z kaleného skla, které je 4 mm silné. Kalené sklo,... arr3Dárkový poukaz potěší každého.Přemýšlíte nad tím, jakým dárkem potěšit svou milovanou osobu, rodinu nebo přátelé? Někdy je velmi... arr3Vícedílné obrazy na stěnu? Proč ne?Moderní vícedílné obrazy na stěnu se hodí do každého interiéru. Své místo najdou v kuchyni, ložnici,... arr3Hodiny s fotografiiNástěnné hodiny s fotografii vyrábíme z tvrzeného plexiskla o síle 4mm a v různých rozměrech i... arr3Skleněná prkénkaSkleněné krájecí prkénko nejen do kuchyně ..... skleněná prkénka nabízíme v různých rozměrech skel,...

Úvod » O obrazech

O obrazech

Vyrobíme Vám obraz přesně dle vašeho přání, stačí si vybrat motiv z galerii obrázků na serverech www.fotolia.com nebo www.shutterstock.com a zaslat nám číslo obrázku včetně požadovaných rozměrů pro zhotovení Vašeho originálního obrazu.

 

Můžete nám také zaslat vlastní fotografie a naši grafici připraví náhledy a fotografie upraví pro tiskové potřeby výroby.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

V případě zájmu o zhotovení atypického zakázkového fotoobrazu dle vašich rozměrů, nás neváhejte kontaktovat na tel. +420 739 573 260 nebo nám napište na: info@skleneneobrazy.eu, obratem Vám vypracujeme cenovou nabídku na požadovanou zakázku.

V případě zájmu klienta můžeme do grafiky obrazu vložit jakýkoliv text nebo firemní logo, vytvořit grafickou koláž nebo jiné grafické efekty.

BEZPEČNOST A INSTALACE OBRAZU

Skleněné obrazy vyrábíme speciální moderní technologii, kdy folie s tiskem je zalaminována na skleněnou tabuli při tepelném procesu a zabezpečená třemi vrstvami bezpečnostní folie proti mechanickému rozbití skla. Vysokopevnostní úchyty s garantovanou nosností 30kg na 1 úchyt zaručují bezpečnost zavěšení obrazu.


ZWMyNjI