KONTAKTY

SKLENĚNÉ OBRAZY
Litultovice 220
74755 Litultovice
tel: +420 739573260,+420723737073
napište nám
info@skleneneobrazy.eu
www.skleneneobrazy.com

Úvod » O obrazech

O obrazech

Vyrobíme Vám obraz přesně dle vašeho přání, stačí si vybrat motiv z galerii obrázků na serverech www.fotolia.com nebo www.shutterstock.com a zaslat nám číslo obrázku včetně požadovaných rozměrů pro zhotovení Vašeho originálního obrazu.

 

Můžete nám také zaslat vlastní fotografie a naši grafici připraví náhledy a fotografie upraví pro tiskové potřeby výroby.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

V případě zájmu o zhotovení atypického zakázkového fotoobrazu dle vašich rozměrů, nás neváhejte kontaktovat na tel. +420 739 573 260 nebo nám napište na: info@skleneneobrazy.eu, obratem Vám vypracujeme cenovou nabídku na požadovanou zakázku.

V případě zájmu klienta můžeme do grafiky obrazu vložit jakýkoliv text nebo firemní logo, vytvořit grafickou koláž nebo jiné grafické efekty.

BEZPEČNOST A INSTALACE OBRAZU

Skleněné obrazy vyrábíme speciální moderní technologii, kdy folie s tiskem je zalaminována na skleněnou tabuli při tepelném procesu a zabezpečená třemi vrstvami bezpečnostní folie proti mechanickému rozbití skla. Vysokopevnostní úchyty s garantovanou nosností 30kg na 1 úchyt zaručují bezpečnost zavěšení obrazu.


ZjMwYmJ