KONTAKTY

SKLENĚNÉ OBRAZY
Litultovice 220
74755 Litultovice
tel: +420 739573260
napište nám
info@skleneneobrazy.eu
www.skleneneobrazy.com

NOVINKY

arr3Magnetické tabule na stěnu a jejich využití v praxiSkleněné magnetické tabule na stěnu jsou vyrobené z kaleného skla, které je 4 mm silné. Kalené sklo,... arr3Dárkový poukaz potěší každého.Přemýšlíte nad tím, jakým dárkem potěšit svou milovanou osobu, rodinu nebo přátelé? Někdy je velmi... arr3Vícedílné obrazy na stěnu? Proč ne?Moderní vícedílné obrazy na stěnu se hodí do každého interiéru. Své místo najdou v kuchyni, ložnici,... arr3Hodiny s fotografiiNástěnné hodiny s fotografii vyrábíme z tvrzeného plexiskla o síle 4mm a v různých rozměrech i... arr3Skleněná prkénkaSkleněné krájecí prkénko nejen do kuchyně ..... skleněná prkénka nabízíme v různých rozměrech skel,...


Hodiny s fotografii

Nástěnné hodiny s fotografii vyrábíme z tvrzeného plexiskla o síle 4mm a v různých rozměrech i tvarech  (čtverec,obdélník,kruh nebo tvar dle zadání).

Zašlete nám například Vaši fotografii a vyrobíme nástěnné hodiny na Vaše přání.

Nástěnné hodiny s fotografií Nástěnné hodiny s fotografií

Nástěnné hodiny s fotografií Nástěnné hodiny s fotografií

Nástěnné hodiny jsou vyrobeny z čirého plexi skla, které je 4 mm silné a díky své váze a charakteru je ideálním materiálem pro výrobu hodin. Vybraný motiv se tiskne na UV folii, poté následuje laminace na plexisklo a překrytí druhou ochrannou folii. Hrany plexiskla jsou opracovány laserem.

Plynulý a tichý chod hodin zajišťuje hodinový strojek Quartz, ručičky v barvě číslic jsou buď v bílé, nebo černé barvě, povrch hodin je lesklý a hladký. Údržba je velmi snadná a rychlá, postačí otřít jemným bavlněným materiálem a hodiny budou hned jako nové.

Své místo najdou nejen v domácnostech, ale také kancelářích, zkrátka všude tam, kde se spojí praktičnost a design dohromady.

Každý z nás potřebuje mít dokonalý přehled o čase. Většina bere hodiny jako praktickou věc v interiéru, ale může být také velmi zajímavá a originální dekorace do bytu. Z motivů jako jsou fauna, flora, architektura, abstrakce, auto-moto a další si jistě vybere každý a pokud ne, tak máte možnost si nechat udělat hodiny na zakázku.

Chcete hodiny vyrobené na zakázku?

Nevyberete-li si z nabídky v e-shopu, nevadí. Pro ty, kteří chtějí něco jiného, je dobrou volbou zakázková výroba. Nástěnné hodiny Vám vyrobíme z Vaši dodané fotografie, podle Vašeho přání a požadavků. Zakázková výroba je výborná věc pro ty, kterým nevyhovují námi nabízené standardní rozměry a grafické motivy.

Čas plyne jako voda… Buďte pánem svého času a pořiďte si nejen praktické, ale především stylové a moderní nástěnné hodiny. Koupi nových nástěnných hodin budete mít dokonalý přehled nejen o čase, ale budou především krásným designovým doplňkem Vašeho interiéru.

 

YTAzO