KONTAKTY

SKLENĚNÉ OBRAZY
Litultovice 220
74755 Litultovice
tel: +420 739573260
napište nám
info@skleneneobrazy.eu
www.skleneneobrazy.com

NOVINKY

arr3Magnetické tabule na stěnu a jejich využití v praxiSkleněné magnetické tabule na stěnu jsou vyrobené z kaleného skla, které je 4 mm silné. Kalené sklo,... arr3Dárkový poukaz potěší každého.Přemýšlíte nad tím, jakým dárkem potěšit svou milovanou osobu, rodinu nebo přátelé? Někdy je velmi... arr3Vícedílné obrazy na stěnu? Proč ne?Moderní vícedílné obrazy na stěnu se hodí do každého interiéru. Své místo najdou v kuchyni, ložnici,... arr3Hodiny s fotografiiNástěnné hodiny s fotografii vyrábíme z tvrzeného plexiskla o síle 4mm a v různých rozměrech i... arr3Skleněná prkénkaSkleněné krájecí prkénko nejen do kuchyně ..... skleněná prkénka nabízíme v různých rozměrech skel,...


Magnetické tabule na stěnu a jejich využití v praxi

Skleněné magnetické tabule na stěnu jsou vyrobené z kaleného skla, které je 4 mm silné. Kalené sklo, ze kterého jsou tabule vyrobeny bývá často označováno jako „bezpečnostní“. Tabule jsou vyráběny na zakázku s možností výběru barev, motivů i atypických rozměrů.

Povrch magnetických tabulí je hladký a lesklý. Tabule je nutné zavěsit na dvou vrutech, které se uchytí do stěny. Při koupi je vždy součástí montážní návod. Uchytit je lze jak vodorovně, tak i svisle. Součástí balení jsou vždy 3 ks extra silných magnetů, popisovač a hadřík. Velmi dobře se udržují, stačí otřít suchým hadrem.

Nechte si vyrobit magnetickou tabuli přímo na míru!

Ano, i tohle Vám samozřejmě umíme udělat. Vyrobíme Vám magnetickou tabuli přímo na přání a dle Vašich požadavků. Vybrat si můžete z široké škály barev a zvolíte si rozměr, který potřebujete. Můžete mít jednobarevnou tabuli, grafickou, nebo přímo z fotografie, kterou nám dodáte. Budete tak mít originál, který nikdo jiný nemá.

Kde všude se dají využít magnetické tabule?

Jejich využití je opravdu široké… Používají v domácnostech, kancelářích, školách, firmách, sportovních klubech, školících centrech, ordinací, dílnách, veřejných prostorách, v domově důchodců.

Magnetické tabule mají všestranné využití, oceníte jejich funkčnost a zajímavý vzhled. Jsou kvalitní, snadno se udržují a stávají se čím dál populárnější, proto si je pořizuje čím dál více lidí. Doma Vám poslouží pro děti, kde si můžou kreslit, pro Vás na různé poznámky. Výborně se hodí do kanceláří a zasedacích místností, k prezentaci nápadů, k sepisování úkolů na poradách, pro firemní prezentace, přednášky a porady.

Magnetické tabule vždy splní svůj účel, proto by tento produkt neměl chybět v žádné domácnosti ani firmě. Vhodné jsou pro každodenní používání a jsou skvělým pomocníkem. Je to spojení funkčnosti s krásným designem, kvalitou a moderním řešením. Pořiďte si magnetickou tabuli i Vy!

 

Zjc0ZTIx