KONTAKTY

SKLENĚNÉ OBRAZY
Litultovice 220
74755 Litultovice
tel: +420 739573260
napište nám
info@skleneneobrazy.eu
www.skleneneobrazy.com

NOVINKY

arr3Magnetické tabule na stěnu a jejich využití v praxiSkleněné magnetické tabule na stěnu jsou vyrobené z kaleného skla, které je 4 mm silné. Kalené sklo,... arr3Dárkový poukaz potěší každého.Přemýšlíte nad tím, jakým dárkem potěšit svou milovanou osobu, rodinu nebo přátelé? Někdy je velmi... arr3Vícedílné obrazy na stěnu? Proč ne?Moderní vícedílné obrazy na stěnu se hodí do každého interiéru. Své místo najdou v kuchyni, ložnici,... arr3Hodiny s fotografiiNástěnné hodiny s fotografii vyrábíme z tvrzeného plexiskla o síle 4mm a v různých rozměrech i... arr3Skleněná prkénkaSkleněné krájecí prkénko nejen do kuchyně ..... skleněná prkénka nabízíme v různých rozměrech skel,...

ZBOŽÍ V AKCIDárkový poukaz potěší každého.

Přemýšlíte nad tím, jakým dárkem potěšit svou milovanou osobu, rodinu nebo přátelé? Někdy je velmi těžké vybrat ten správný dárek a trefit se osobě, kterou chceme obdarovat do jejího vkusu.

Jednou z možností je koupit DÁRKOVÝ POUKAZ. Dárkové poukazy se dnes stále více stávají velice moderním a oblíbeným dárkem, který určitě nezklame a potěší každého.

Dárkový poukaz Dárkový poukaz

Dárkový poukaz Dárkový poukaz

Dárkové poukazy slouží k výběru kteréhokoliv produktu z naší nabídky, dle vlastního uvážení. Obdarovaná osoba si tak sama může vybrat, co se jí líbí a po čem touží. Nevybrali jste ideální dárek, netušíte, co by se dané osobě mohlo hodit a líbit, tak jednoduše sáhněte po dárkovém poukazu, s tím rozhodně nikdy nešlápnete vedle.

Nabízíme Vám dárkové poukazy různé finanční hodnoty a to od 300 Kč až po 3 000 Kč. V případě, že byste při zakoupení poukazu měli zájem o jeho tištěnou a laminovanou verzi, tak takovou to možnost samozřejmě také nabízíme. Stačí si vybrat hodnotu poukazu a pak jen klasicky objednat.

Proč koupit dárkový poukaz?

  • Sami si můžete vybrat, v jaké částce chcete, aby poukaz byl
  • Šetří Váš čas sháněním dárku
  • Ulehčí Vám výběr dárku
  • Obdarovaný si sám vybere, po čem toužil
  • Dárkový poukaz je mnohem lepší než finanční hotovost nebo nechtěný dárek

Jaké tedy mají využití dárkové poukazy?

  • dárek k Vánocům, narozeninám
  • dárek k svátku, k výročí, k životní události
  • dárek pro zaměstnance nebo obchodní partnery
  • dárek k svatbě, k životnímu jubileu
  • dárek jen tak pro radost

Dárkové poukazy se zkrátka hodí ke všem příležitostem.

Dopřejte i Vy svým blízkým dárek dle vlastního výběru.

 

YjMzOTM2O